LS TOWER

Automatický vertikální skladovací systém LS Tower je určen pro ukládání dlouhého úzkého materiálu. Nejčastěji je využíván pro skladování tyčí a profilů.

 

Minimální sestava systému je vytvořena z robustní svařované konstrukce dvojvěže, s volitelným půdorysem i výškou. Dvojvěž je přizpůsobená pro ukládání jednotlivých manipulačních jednotek ve dvou věžích (sloupcích) proti sobě. Kontejnery manipulačních jednotek jsou svařované konstrukce, dimenzované podle typických přepravních formátů a hmotností hutních profilových tyčí a trubek.

Extraktor je součástí zvedacího manipulátoru, provádí horizontální přesuny manipulační jednotky z/do ukládacích pozic obou stran věže na zvedací zařízení, které přesouvá jednotku ve vertikálním směru mezi pozicí uložení ve věži a předávacím manipulátorem v ergonomické výšce. Předávací manipulátor horizontálním pojezdem zajistí přesun výdejového stolu s kontejnerem a materiálem do definované vzdálenosti od zařízení.

Manipulace svazků a jednotlivých tyčí je obvykle prováděna jeřábem s úvazkem nebo magnetem.

V případě potřeby manipulace celých svazků pomocí vysokozdvižného vozíku je možno zajistit volitelný „přízdvih“ materiálu v předávací pozici.

 

  Nosnost
kontejneru [t]
Rozměry
materiálu
[mm]
Max. výška
systému
[m]
Typ předávacího místa Přizdvih
materiálu
Modul
ovládací
SW
Snímače
zařízení

Double Tower

1,5 / 3 / 5

Šířka max. 1000
Délka max. 6000

12

Čelní pojízdný
(volitelné: zadní/boční)

Volitelné

Doporučený

Volitelné

Multi Tower

1,5 / 3 / 5

12

Čelní pojízdný
(volitelné: zadní/bočn)

Volitelné

Nutný

Volitelné

Chci více informací! KONTAKUJTE NÁS

 

REALIZACE